Etikettide trükkimine

Igale tellimusele on olemas õige trükitehnoloogia: meie kasutame fleksograafiat ning digitrükki.
Etikettide trükkimisel valime õige tehnoloogia lähtuvalt kliendi projektist: pakume kulu-efektiivseid flekso lahendusi suurematele kogustele ning digitrükki väiksemamahulistele tellimustele. Kõrgkvaliteetne etikettide trükkimine kogenud etiketitootja poolt.

Fleksotrükk

Kujutis kantakse materjalile fotopolümeerist reljeefse trükiplaadiga. Värv kantakse trükiplaadile rastervõlliga (aniloks). Sobib just keskmise ja suure tiraažiga toodete trükkimiseks rullist rulli. Kasutusel enamasti pakenditööstuses

Digitrükk

Kujutis kantakse otse materjalile, kasutamata selleks trükiplaati. Sobib hästi väiksemate koguste trükkimiseks – trükijälje maksumus on küll suurem, aga säästlikkus võrreldes traditsioonilise tehnoloogiaga saavutatakse trükiettevalmistuse ja ­plaatide arvelt. Samuti võimaldab see trükkida ühe partii etikettidele eri teavet.

Kas digitrükk või fleksotrükk?

Flekso

  • Kuluefektiivne, keskmiste ja suuremate partiide puhul õige valik

Digi

  • Eriti kiired tarneajad
  • Kuluefektiivne väikeste partiide puhul
  • Võimaldab trükkida ühe partii etikettidele eri teavet

Trüki lisavõimalused:

Külm- ja kuumfoolium

Kui soovite, et teie toode oleks pilkupüüdev ja meeldejääv, on foolium just see, mida vajate. Saadaval on valikud paljudes värvides ja tekstuurides, nii et kindlasti leiame teie ootustele sobiva.

Surutrükk

Vormitud kujutis on paberi või kartongi pinda surutud trükikujutis, mis pressitakse tootele ja selleks ei kasutata värve. See on annab ilusa reljeefse efekti. Alati tuleks arvestada et surutrükis kandub ka teisele poole, nii et lehe teine pool jääb siis välja- või sissevormituks.

Siiditrükk

Annab võimaluse tootel erinevaid disainielemente eksklusiivselt esile tuua.

Kas vajad nõu
meie teenuste osas?

Võta meiega ühendust

+372 740 9111

dataprint@dataprint.ee

E-R 9:00 – 17:00