• Joogitööstus

  • Toidutööstus

  • Töötlev tööstus

  • Erilahendused

Joogitööstus

Pudeli etiketid aitavad suurendada müüki

Pudeli etiketid on tihti võtmeks toote ostuotsuse tegemisel. Lisaks atraktiivsele disainile peab etikett kajastama ka tähtsat infot, nagu koostisosad ja alkoholi sisaldus. Seadusandlusega seotud nõuded arenevad pidevalt. Milline peaks teie etikett välja nägema, andmaks edasi teie brändi olemust sama hästi kui pudeli sisu? Koos leiame parima lahenduse teie vajadustele. Õige etikett aitab tootel saada suuremat riiulipinda kauplustes ja aitab kaasa müügiedule. Näiteks käsitööõllede puhul on üks võimalus toodete erilisuse rõhutamiseks paberetiketile surutrükk,mis jätab katsudes reljeefse ja mõnusa tunde.

Eriefektid suurendavad atraktiivsust

Kuigi etiketi pind on piiratud, saab väljapaistvaid tulemusi muutes teie etiketi unikaalseks lisades erinevaid efekte: kuumfoolium, külmfoolium, surutrükk. Me pakume kõiki neid teenuseid.

Etiketid kampaaniateks

Mõnikord on hea suurendada oma toote nähtavust erilise etiketi abil – näiteks kampaaniate ajal. Tänu digitrükile saame toota unikaalseid etikette väikestes kogustes kiiresti ja paindlikult. Rõõmuga aitame teil disainida etiketi, mis tõmbab teie sihtrühma tähelepanu.

Toidutööstus

Hea toidupakendi etikett on praktiline ja vastupidav

Toidupakend on muutumas järjest enam kliendist lähtuvaks. Toitu pakendatakse tihti karmides tingimustes, näiteks niiskes ja külmas keskkonnas, mistõttu on oluline, et nii pakend kui ka etikett säilitaksid oma algse seisukorra ja täidaksid kõiki vajalikke tingimusi kuni toote eluea lõpuni.

Suur pind on võimalus

Toodame etikette, mis katavad kogu toote. Disain võimaldab piisavalt ruumi nii kujunduseks kui infoks.

Etikett paneb pakendi elama

Kogu vajamineva informatsiooni saab tootele kanda etiketiga, andes võimaluse lihtsamaks pakendi disainiks. Näiteks eestikeelne koostisosade loetelu või “Parim enne” kuupäev.

Töötlev tööstus

Atraktiivsus

Ka töötleva tööstuse puhul on võimalik kasutada erinevaid lahendusi, mis suurendavad toote atraktiivsust. Kui etiketi pind on piiratud, on võimalik saavutada häid tulemusi erinevate eriefektidega.

Erilahendused

Paindlikkus

Mõnikord on hea suurendada oma toote nähtavust erilise etiketi abil – näiteks kampaaniate ajal. Tänu digitrükile saame toota unikaalseid etikette väikestes kogustes kiiresti ja paindlikult. Aitame teil disainida etiketi, mis tõmbab teie sihtrühma tähelepanu.

Kas vajad nõu
meie teenuste osas?

Võta meiega ühendust

+372 740 9111

dataprint@dataprint.ee

E-R 9:00 – 17:00