Kontakt

Sekretär

dataprint@dataprint.ee

(+372) 740 9111

Keeled:

E-R 9:00 – 17:00

Triin Anette Kaasik

Juhatuse liige

triin.kaasik@dataprint.ee

Laura Toodu

Müügijuht

laura.toodu@dataprint.ee

(+372) 5805 3846

Marko Jõesuu

Kliendihaldur

marko.joesuu@dataprint.ee

(+372) 5919 4285

Heidi Heitur

Kliendihaldur

heidi.heitur@dataprint.ee

(+372) 5302 8520

Mari-Loore Pavel

Kliendihaldur

loore.pavel@dataprint.ee

(+372) 5308 3140

This image has an empty alt attribute; its file name is est.png
This image has an empty alt attribute; its file name is eng.png

Ivo Koosel

Kliendihaldur

ivo.koosel@dataprint.ee

(+372) 5194 6616

Karina Koitu

Kliendihaldur

karina.koitu@dataprint.ee

(+372) 5309 0077

Leo Tamm

Kliendihaldur

leo.tamm@dataprint.ee

(+372) 5192 1748

Kas vajad nõu
meie teenuste osas?

Võta meiega ühendust

+372 740 9111

dataprint@dataprint.ee

E-R 9:00 – 17:00